Přidat otázku

Jméno: * E-mail *

Telefón Zařazení *

Nadpis *


pole označená * jsou povinná
www.legrandforum.cz

Potřebujete pomoci?

Poradíme Vám.

- vypínače a zásuvky

- inteligentní systémy

- vstupní systémy

- jištění a svítidla

- prodlužovačky

- jiné

Jméno: Daniela Fialová

Datum: 17.09. 2013

Zodpovězené: Ano


Zařazení: Céliane

Celiane Wenge

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda je v této řadě dostupný i 2rámeček (na dvouzásuvku). A můžete mi, prosím, poradit, u kterého distibutora v Praze bychom tento produkt našli skladem? Bohužel se nám to zatím nepodařilo.
Předem děkuji za odpověď.

Hezký den
Daniela Fialová ...

Jméno: Svoboda

Datum: 30.08. 2013

Zodpovězené: Ano


Zařazení: Céliane

Prosvětlené vypínače - problém s LED svítidly - dodatek k minulému dotazu

Dobrý den,
díky za info ale problém je jinde. LED svítidla jsou naprosto v pořádku, problém je v kombinaci s prosvětlenými vypínači,kdy proud, který napájí tyto vypínače postačí po naakumulování k tomu, aby na okamžik rozsvítil LED svítidlo a toto se celé neustále opakuje. Po připojení LED svítidla k vypínači bez prosvětlení je vše v pořádku a nic nebliká. Z tohoto důvodu tedy nelze kombinovat LED svítidla s prosvětlenými vypínači, což není nikde uvedeno. Pokud se mýlím tak budu rád za fundovanou odpověď. Děkuji.
Svoboda ...

Jméno: Radka Poláchová

Datum: 27.08. 2013

Zodpovězené: Ano


Zařazení: Valena

Vypínače a zásuvky

Dobrý den, měli bychom takový dotaz.Našli jsem si, že Vaše firma dělá vypínače i zásuvky s krytím IP44 pro venkovní použití.My předěláváme dům,potřebujeme vypínače a zásuvky ven a zvonkové tlačítko.K fasádě domu nám byly navržené kovové doplňky.Děláte prosím v kovu, nějaké vypínače a zásuvky ven?Dočetla jsem se, že jen v bílém a béžovém provedením. Mohli byste nám prosím něco doporučit,pokud by to u typu Valena nešlo.
Děkuji moc.
S pozdravem Poláchovi ...

Jméno: Lukáš Pavlík

Datum: 27.08. 2013

Zodpovězené: Ano


Zařazení: Galea Life

tlačítko

potřebuji osadit tlačítko pro sepnutí VZT přes stykač a zároveň mít na tlačítku světelnou indikaci chodu VZT (napájení 24V). V místnosti je instalována řada Legrand Galea Life v kůži a tmavém bronzu. Můžete mi prosím specifikovat sestavu pro objednání, v obchodech mi neumí poradit.
Děkuji. ...

Jméno: Svoboda

Datum: 26.08. 2013

Zodpovězené: Ano


Zařazení: Céliane

Prosvětlené vypínače - problém s LED svítidly

Dobrý den,
po nainstalování prosvětlených vypínačů řady Celiane jsem do chodby osadil svítidla LED - každé s malým originál transformátorkem. Po zapnutí bylo vše v pořádku - svítidla svítí a vypínače nikoli (4 vypínače zapojené tak, že ovládají 1 světlo). Po vypnutí ale světla v intervalu asi 3 vteřin naplno bliknou. Na zkoušku jsem zapojil místo svítidla LED klasickou žárovku a je vše v pořádku - nic nebliká. Dá se toto blikání nějakým způsobem odstranit?
Děkuji za radu.
S pozdravem
Svoboda ...

Jméno: Pavel Vorlíček

Datum: 25.08. 2013

Zodpovězené: Ano


Zařazení: Niloé

Vypínače a zásuvky

Dobrý den , nikde jsem nenašel jestli vyrábíte vypínače a zásuvky řady Niloe také pro připojení kabelů bezšroubově ? Děkuji za odpověd Vorlíček ...

Jméno: Václav Rohla

Datum: 23.08. 2013

Zodpovězené: Ano


Zařazení: Různé

Krabice KP 67/2 a přístroje Cariva

Dobrý den,
mám dotaz ohledně použití spojovacích krabic a přístrojů Cariva,pokud je dávám vícenásobně vedle sebe.Výrobce Kopos uvádí,že spojení krabic na krátko má rozteč 71 mm,na dlouho 81 mm a s distanční rozpěrkou na 91 mm.Mohu tyto přístroje použít na tyto krabice,u kterých jsem viděl rozteč 71 mm?A dále montáž dvojzásuvek vedle sebe.S přístroji Tango,Neo atd není problém,proto se ptám na výrobky Legrand.
Děkuji za odpověď. ...

Jméno: Romana Janková

Datum: 15.08. 2013

Zodpovězené: Ano


Zařazení: Valena

Vypínače Valena

Dobrý den, koupila jsem si zásuvku stříbrná metalíza se stříbrným proužkem, ale po namontování jsem zjistila, že je moc nápadný a do interiéru se moc nehodí. Proužek se dá vyjmout a nahradit jiným. Chtěla bych proužek stříbrnou metalízu, tedy proužek ve stejné barvě jako je zásuvka. Lze objednat jen tyto proužky (jsou uvnitř), abych je mohla vyměnit? Děkuji za odpověď. Janková ...

Jméno: Pavel Janů

Datum: 29.07. 2013

Zodpovězené: Ano


Zařazení: Valena

Vypínač

Dobrý den, prosím Vás je možnost u vypínačů Legrand mít dvojvypínač, na levé straně jednopólový vypínač a v pravo spínač. Děkuji za informaci ...

Jméno: Tom Zima

Datum: 11.07. 2013

Zodpovězené: Ano


Zařazení: Audio/video vstupní systémy

umístění jmenovky

Prosím o návod jak umístit jmenovku do barevné vstupní videosady. Nikde ho nemohu najít a než použiji násilí, tak se radši ptám. Děkuji. ...